מחיר: 10 ש"ח (במקום 109 ש"ח)
מסת"ב: 978-965-301-720-7:ISBN
תנ"ך קורן מהדורת ציון
מהדורה מיוחדת לבאי ימי העיון לתנ"ך במכללת הרצוג - תשע"ז
1432 עמודים | גודל 12x18 ס"מ |
כריכה קשה
מכללת הרצוג בשיתוף הוצאת קורן שמחים לבשר על הפקת מהדורה מיוחדת של תנ"ך קורן - מהדורת ציון, לרגל 50 שנה לאיחוד ירושלים ולזכרו של מו"ר הרב ליכטנשטיין זצ"ל.

הודות לעזרתם הנדיבה של ידידי מכללת הרצוג וימי העיון בתנ"ך, באי ימי העיון יוכלו לקבל תנ"ך מיוחד זה במחיר סמלי של 10 ₪ בלבד.

רכישת התנ"ך שמורה רק לנרשמים לימי העיון בתנ"ך של מכללת הרצוג בקיץ תשע"ז. אפשר לרכוש כרך אחד לכל נרשם בלבד. כמות התנ"כים מוגבלת. האיסוף יתבצע אך ורק במכללת הרצוג בזמן ימי העיון כנגד קבלה, שתישלח במייל. אנא הקפידו לסמן בחלון הקנייה 'איסוף עצמי', ולמלא את כל השדות, כולל כתובת המייל.
קראו עוד
תנ"ך קורן מהדורת ציון הוא תנ"ך קורן אופייני ובו תוספות רבות שנועדו לסייע להעמקה בלימוד התנ"ך. בנוסף להבחנה בין סוגי השוואים וסוגי הקמצים, הוספנו במהדורה זו הפניות בשולי המקרא לתיאורים מקבילים הקיימים במקומות אחרים במקרא. ההפניות נועדו לאפשר למעיין להתבונן באירוע או בנושא מנקודות מבט שונות ומגוונות. תוספת חשובה זו מסייעת לקבל תמונה רחבה יותר של הקולות השונים שהמקרא מעמיד לרשותנו, ולהיחשף לתמונה הנוצרת משילובם יחד.

בנוסף על כך, לפני כל ספר מופיע תרשים המסייע לקורא להבין את מיקום הספר ביחס לתקופה וביחס לספרים האחרים, ותרשים המציג חלוקה של הספר לנושאים כלליים ומשך התקופה בממד זמן כרונולוגי.

בסוף הספר ישנם נספחים ובהם ממצאים ארכאולוגיים אשר להם זיקה חזקה למתואר במקרא, וטבלאות שונות הכוללות כרונולוגיה היסטורית, קשרים בין דמויות ועוד.

קול קורא

מארכיון תבונות

חמץ ומצה עומדים בתורה פעמים רבות כצמד, זה לעומת זה. יש שהחמץ אסור והמצה היא חובה; יש שדווקא החמץ מחויב, והוא עיקרהּ של המצווה... ובתווך: יש אשר חמץ ומצה מעורבים, וחובה לאחוז בזה וגם מזה.

בשיתוף עם מקור ראשון

סדרת 'תוהו ובוהו' (בהפקת ערוץ 1) בהחלט יפה ומרתקת, ערוכה היטב ומושקעת מאד. אבל...

ENGLISH CORNER

Imagine that you are sitting in a movie theater, relaxed, waiting for the film to begin. The lights dim. The film begins.